Startovka oddílů                                                  25.4.2014 16:55:21
                                          
===ČSOS-KTA===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka oddílu: API - API                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fajrajzl Jaromír         API5601  224913    H55     45.00            80,00Kč
  2 Funda Jiří               API6401  232336    H45     22.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - BBM                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55     43.00            80,00Kč
  2 Peřinková Irena          BBM6550  331257    D45     17.00            80,00Kč
  3 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H18     28.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: CST - CST                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelcová Kateřina         CST0050  436444    D14     11.00            40,00Kč
  2 Šafaříková Lucie         CST0351  439103    D12     15.00            40,00Kč
  3 Pelc Matyáš              CST0401  436432    H12      4.00            40,00Kč
  4 Pelc Tadeáš              CST0601   51330    H10      3.00            40,00Kč
  5 Pich Josef               CST4002  416332    H65     26.00            80,00Kč
  6 Šafařík Bedřich          CST4601  443103    H55     35.00            80,00Kč
  7 Pelc Václav              CST6702  202792    H21     27.00            80,00Kč
  8 Šafařík Ivo              CST7401  434828    H21     33.00            80,00Kč
  9 Pelcová Pavla            CST7454    7749    D35     28.00            80,00Kč
 10 Štefanyuková Eliška      CST9851  436439    D16     32.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - DKP                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlůj František         DKP8308  889278    H21     53.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: KRE - KRE                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Kateřina        KRE0052  428714    D14      3.00            40,00Kč
  2 Mikeš Antonín            KRE0200  428717    H12      8.00            40,00Kč
  3 Kolařík Mikuláš          KRE0400  416307    H10      7.00            40,00Kč
  4 Machová Ivana            KRE6451  416250    D35     36.00            80,00Kč
  5 Zimmermannová Milena     KRE6851  416244    D45     19.00            80,00Kč
  6 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D35     32.00            80,00Kč
  7 Nováková Alena           KRE7450   51420    D35     24.00            80,00Kč
  8 Zimmermann Martin        KRE9301  428720    H21     29.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: KSH - KSH                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hulec František          KSH1101  416184    HDR     54.00            40,00Kč
  2 Hulcová Pavla            KSH7753   53726    D21      2.00            80,00Kč
  3 Hulec Jakub              KSH8401  720058    H21     55.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00      200.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - KSU                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míková Lenka             KSU7653  887942    D21     12.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: LEN - LEN                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Michaela       LEN8851  416236    D21     20.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: MIL - MIL                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marešová Karolína        MIL0750  682109    HDR      2.00            40,00Kč
  2 Pešta Jiří               MIL7201   49858    H35     39.00            80,00Kč
  3 Mareš Ladislav           MIL7202    8695    H35     55.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: NNN - NNN                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míka Ondřej              NNN     2019545 P  HDR     20.00            40,00Kč
  2 Kosobudová Katka         NNN0251  410750    DF      34.00            40,00Kč
  3 Kosobudová Anna          NNN0551  416339    HDR      8.00            40,00Kč
  4 Sedláková Tereza         NNN0951 2019542 P  HDR     14.00            40,00Kč
  5 Sedláková Kateřina       NNN0952 2019541 P  HDR     26.00            40,00Kč
  6 Kotek Matěj              NNN1101  301647    HDR     18.00            40,00Kč
  7 Sedlák Radek             NNN6501 2019544 P  H35     49.00            80,00Kč
  8 Kosobud Dušan            NNN7201  232359    P       35.00            40,00Kč
  9 Sedlák Dušan             NNN7901 2019543 P  H35     37.00            80,00Kč
 10 Smejkal Martin           NNN8500  436948    H21     39.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00      150.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: OCB - OCB                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ash Kristina             OCB0051  410400    D14      7.00            40,00Kč
  2 Bouček Václav            OCB4101   51410    H65     36.00            80,00Kč
  3 Boučková Ludmila         OCB4351   51432    D65     16.00            80,00Kč
  4 Bouček Jakub             OCB9501  416348    H21     19.00            80,00Kč
  5 Ash Adam                 OCB9701   51409    H18     24.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: OPI - OPI                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janíček Lukáš            OPI0701 2019546 P  HDR     10.00            40,00Kč
  2 Blažek Václav            OPI5500  434802    H55     31.00            80,00Kč
  3 Žák Jan                  OPI5501 2019552 P  H55     27.00            80,00Kč
  4 Paulerová Eva            OPI5550 2019550 P  D55     18.00            80,00Kč
  5 Hartvich Otto            OPI6900  889291    H35     45.00            80,00Kč
  6 Chroňák Jaroslav         OPI7000  981835    H35     53.00            80,00Kč
  7 Janíčková Barbora        OPI8250 2019547 P  D21     16.00            80,00Kč
  8 Hartvich Jiří            OPI9900 2019551 P  H16      8.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00      150.00        0.00        0.00      750.00        0.00     -750.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: PCB - PCB                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ševčíková Kateřina       PCB0151  434588    D14     13.00            40,00Kč
  2 Ševčíková Eliška         PCB0451   53727    D10     20.00            40,00Kč
  3 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H45     16.00            80,00Kč
  4 Ševčík Marek             PCB6701  720037    H35     41.00            80,00Kč
  5 Hulec Filip              PCB9401  682373    H21     17.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: PVD - PVD                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toncarová Katka          PVD0951  515184    HDR     16.00            40,00Kč
  2 Nováková Pavlína         PVD7151  207833    D35     56.00            80,00Kč
  3 Novák Radek              PVD9601  207869    H18      0.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - SCP                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65     32.00            80,00Kč
  2 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H55     39.00            80,00Kč
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45     26.00            80,00Kč
  4 Kavka Jiří               SCP5900  682630    H45     20.00            80,00Kč
  5 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H45     34.00            80,00Kč
  6 Kavková Dana             SCP6150  446418    D35     38.00            80,00Kč
  7 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H21     41.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00      560.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárková Jindra         SJH0453  426377    D10     24.00            40,00Kč
  2 Benešová Michaela        SJH0651  553451    D10     18.00            40,00Kč
  3 Komárková Zbyňka         SJH0751  232404    DF      36.00            40,00Kč
  4 Gřunděl Ivan             SJH4201  331289    H65     38.00            80,00Kč
  5 Havlík Milan             SJH6201  231209    H45     30.00            80,00Kč
  6 Beneš Jan                SJH7001  336767    H21     49.00            80,00Kč
  7 Kovářová Lenka           SJH8651 2019549 P  D21      6.00            80,00Kč
  8 Kovář Jaroslav           SJH8901 2019548 P  H21     31.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00       60.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TCB - TCB                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pšenička Adam            TCB0201  361933    H12      6.00            40,00Kč
  2 Pokorný Karel            TCB4701  301187    H65     40.00            80,00Kč
  3 Pokorná Eva              TCB5751   52184    D55     10.00            80,00Kč
  4 Pšenička Miloslav        TCB6101  361936    H45     14.00            80,00Kč
  5 Pšenička Jiří            TCB6301   52193    H45     24.00            80,00Kč
  6 Princ David              TCB6901  515069    H35     43.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00      360.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJH                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Milena          TJH5351  232411    D55     16.00            80,00Kč
  2 Komárková Lenka          TJH7651  995845    D35     34.00            80,00Kč
  3 Komárek Arnošt           TJH7701  981817    H21     37.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - UVP                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matějů Ivan              UVP4600    7901    H65     30.00            80,00Kč
  2 Matějů Ladislava         UVP4750    7999    D55     12.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - VCB                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringlová Vendula       VCB0451  232975    D10     16.00            40,00Kč
  2 Janošíková Eva           VCB0552  416310    DF      32.00            40,00Kč
  3 Teringl Vojtěch          VCB0702  232980    HDR     12.00            40,00Kč
  4 Janošíková Marie         VCB0752  416309    DF       0.00            40,00Kč
  5 Janošík Ivan             VCB1002  426399    HDR      4.00            40,00Kč
  6 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H55     29.00            80,00Kč
  7 Hejzlar Josef            VCB5601   53728    H21     25.00           120,00Kč
  8 Hejzlarová Vladimíra     VCB5651   53725    D45     23.00           120,00Kč
  9 Hošek Lubomír            VCB6101  140104    H21     35.00            80,00Kč
 10 Teringl Radek            VCB6502    8044    H21     59.00            80,00Kč
 11 Janošík Radek            VCB7402  416301    H21     57.00            80,00Kč
 12 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D35     10.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - VRL                                      Neděle 27.4.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21     23.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00